Jaunumi

ATJAUNOTĀ INFORMĀCIJA PAR FESTIVĀLU

Cienījamie festivāla “Zelta Maska Latvijā” skatītāji!
Festivāla rīkotāji kompānija “ART Forte” informē jūs, ka sakarā ar valsts vadības izsludināto ārkārtējo situāciju sākot ar 11. oktobri stājās spēkā papildus ierobežojumi, kuri skarsies kultūras pasākumus. Pērējas periodā, laika posmā no 11. oktobra līdz 18. oktobrim ieskaitot, visi pasākumi norisināsies bez izmaiņām, izrādes netiek atceltas, tomēr teātrī visiem bez izņēmuma ir jābūt sejas maskās.

Atjaunotā informācija par festivāla “Zelta Maska Latvijā” izrāžu datumiem

Mīļie draugi!

Festivāla «Zelta Maska Latvijā» rīkotāji pateicas saviem pastāvīgajiem skatītājiem un vēlreiz atgādina, ka visas biļetes, kas iegādātas uz festivāla «Zelta Maska Latvijā» ietvaros izsludinātajām izrādēm, IR DERĪGAS. Jūsu ērtībām zemāk publicējam informāciju par to, uz kuriem datumiem tiek pārceltas izrādes:
  


FESTIVĀLA “ZELTA MASKA LATVIJĀ” SKATĪTĀJU IEVĒRĪBAI!

Normatīvie akti* paredz tiesības skatītājiem atgūt līdz š.g. 15. jūnijam iegādāto kultūras norišu biļešu naudu, ja epidemioloģiskās drošības prasības liedz tiem pasākumu apmeklēt tādēļ, ka personai nav sadarbspējīga Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāta. Skatītāji biļešu naudas atmaksu var pieteikt līdz 31. augustam.

Tāpat ikvienai personai, kura kultūras pasākumu nevarēs apmeklēt pozitīva Covid-19 testa rezultāta dēļ, līdz š.g. 31. decembrim ir tiesības nodot biļeti kasē un atgūt par biļeti samaksāto naudu.

PĀRCĒLTS

15. jubilejas festivāls „Zelta Maska Latvijā“ notiks 2021. gadā

Krievijas Nacionālā teātra Prēmija unFestivāls “Zelta Maska”ir paziņojis par visu savu ārzemju projektu pārcelšanu un īpašā vēstulē skatītājiem uzrunājis savu publiku Rīgā, Liepājā un Ventspilī, Tallinā un Narvā, Telavivā, Stambulā un citās pilsētās. Iemesls -nepieredzēti lielais Covid-19 saslimstības pieaugums, ko konstatējusi Pasaules Veselības organizācija.

Pages